فروش خرما عمده با قیمت مناسب

فروش خرما عمده با قیمت مناسب و کیفیت درجه یک. مرجع خرید و فروش خرما در انواع خرمای خشک و نرم کاملا سورت شده و شستشو شده در سراسر کشور.

آنچه در این مقاله میخوانید

انواع خرما و مناطق کشت هر نوع و نحوه سورت و بسته بندی همچنین عوامل موثر در قیمت

برداشت خرما در نخلستان

تولید انواع خرما صادراتی در جنوب ایران

خرما یکی از محصولات گرمسیری کشور ایران است که برداشت آن در جنوب کشور صورت میگیرد. شهر های جنوبی کشور به دلیل داشتن آب و هوای مناسب با درخت خرما در تولید و فروش خرما و محصولات جانبی خرما رتبه خوبی را در کشور دارند.

کدام شهر های جنوبی بیشترین میزان تولید خرما ایران را داشته اند؟

استان ها و شهر هایی مانند هرمزگان، خوزستان، بوشهر ,پشکوه و فارس از مناطق تولید کننده خرما درجه یک در کشور محسوب میشوند.

انواع مختلف خرما و مناطق برداشت آنها:

 1. خرما زاهدی یا قصب ( بوشهر، جهرم، قیروکارزین، هرمزگان)
 2. خرما مضافتی ( جیرفت، کرمان و شهرستان بم)
 3. خرما شاهانی (خاوران، اهواز و بوشهر، جهرم)
 4. خرما کلوته (کرمان، بوشهر و هرمزگان)
 5. خرمای کبکاب (شهر خشت، فارس، بوشهر)
 6. خرما خاصویی (جم، قیروکارزین، بوشهر)
 7. خرما هلیله (قیروکارزین، بوشهر، هرمزگان)
 8. خرما پیارم (مناطق هرمزگان، بوشهر و اهواز)
 9. خرما استعمران یا سایری (بوشهر، استعمران، اهواز و هرمزگان)

ارقام مختلف خرما که با آنها آشنا شدید، هر کدام در مناطق خاصی از کشور برداشت میشود که همه آنها از نظر طعم و ظاهری با دیگری متفاوت دارند.

از تفاوت های دیگر این نمونه های خرما، بازار و قیمت آنها می باشد به این صورت که خرماهای صادراتی با نوع خرماهایی که در بازار داخلی کشور به فروش میرسد تفاوت دارد.

سورتینگ و بسته بندی خرما برای فروش صادراتی و داخلی

سورتینگ و بسته بندی های خرما یکی مهمترین عامل در زمینه فروش خرما و صادرات آن محسوب میشود. سورت کردن خرما به وسیله دستگاه ها و ماشین ها صورت میگیرد که این نحوه سورتینگ معمولا برای صادرات صورت میگیرد.

سورتینگ خرما چیست: سورت یا سورتینگ خرما به معنی شستشو و پاکسازی خرما میباشد که پس از مرحله برداشت صورت میگیرد.

البته بسته بندی های خرما بستگی به نوع خرما و نحوه مصرف خرما دارد، به عنوان مثال: بسته بندی های خرما برای بازار داخل با بسته بندی های صادراتی متفاوت میباشد.

افزایش فروش خرما در خارج از کشور

در کل میوه خرما به دلیل بهره مند بودن از ویژگی های منحصر به فرد و قابل استفاده بودن در صنعت تولید سرکه و محصولات غذایی یکی از محصولات صادراتی کشور محسوب میشود.

کدام یک از نمونه های خرما بیشترین میزان صادرات را داشته اند؟

بیشترین میزان صادرات در دسته خرما های خشک خرما زاهدی، خرما پیارم داشته و در دسته خرماهای نرم و مرطوب خرما مضافتی و خرما شاهانی داشته اند.

در نظر داشته باشیم که برای فروش خرما در کشور های خارج یا صادرات خرما به دیگر کشور ها باید از نوع درجه یک خرما استفاده کرد.

tv,a ovlhd whnvhjd

فروش خرما درجه یک جهت صادرات

نمونه خرماهایی که برای صادرات به کشور های خارجی استفاده میشود باید از ویژگی هایی برخوردار باشند.

ویژگی های مهم خرمای صادراتی:

 • کیفیت درجه یک و عالی
 • بسته بندی مناسب صادرات
 • تایید شده از نظر بهداشت
 • سایز خرما با توجه به نوع آن مناسب باشد

یکی از مهمترین عامل هایی که در زمینه صادرات خرما نقش بسیار مهمی را ایفا میکند، نوع خرما با توجه به ذائقه کشور خریدار میباشد. در این زمینه تاجران میتوانند بصورت رایگان جهت مشاوره با مشاورین این مجموعه در ارتباط باشند.

فروش عمده خرما با نازلترین قیمت

همانطور که میدانید محصول خرما یکی از محصولات طبیعی پر فروش در خاور میانه است. مراکز های بسیاری هستند که در ایران در زمینه پخش و فروش خرما فعال هستند که تعدادی از آنها به صورت اینترنتی فعالیت میکنند. مراکز فروش و عرضه اینترنتی خرما، از مزیت هایی برخوردار هستند که یکی از مهمترین مزیت های آن می توان به قیمت بسیار مناسب و بدون واسطه آن اشاره داشت.

چرا قیمت های خرما در این شرکت ارزانتر است؟

از عامل های مهم و تاثیر گذار در افزایش قیمت خرما برای خریداران واسطه ها می باشند. واسطه های خرما به دلیل خواهان بودن حاشیه سودی برای خود، باعث میشوند تا تاجران این محصول را با قیمت بیشتری از دست واسطه خریداری نمایند.

حذف واسطه و فروش مستقیم خرما از باغات و نخلستان

این شرکت تولید و عرضه کننده خرما، در زمینه پخش محصولات بصورت بدون واسطه و مستقیم می باشد. به این شکل که از تمامی ارقام خرما با قیمتی بسیار عالی مستقیم از نخلستان ها برای مشتریان ارسال میکند.

sadrad ovlh , \sji

قیمت فروش خرما به چه صورت است؟

قیمت های خرما بستگی به نوع خرما و مواردی دیگر دارد قیمت های خرما های صادراتی معمولا کمی گرانتر از دیگر ارقام خرما میباشد. قیمت عمده فروشی خرما در زمان های مختلف متغیر میباشد و شاخصه هایی وجود دارد که در بازار سبب بر کاهش و افزایش قیمت خرما میگردد.

آیا میدانید چه مواردی سبب بر تغیرات قیمت خرما میشود؟

 • میزان صادرات خرما در ایران
 • مقدار تولید خرما در کشور
 • نوسانات ارزی و اقتصادی کشور
 • نزدیک شدن به ایام های مختلف (ماه رمضان)

قیمت عمده خرما صادراتی

مزیت های فروش اینترنتی خرما

سایت فرهادبرندینگ با مدیریت مهندس فرهادنصرتی یکی از فروشگاه های عمده انواع خرمای جنوب است که به صورت اینترنتی تمامی محصولات خود را عرضه میکند. فروش اینترنتی خرما مزیت های فراوانی برای خریداران در سراسر کشور دارد که در ادامه تمامی مزایای خرید و فروش اینترنتی بیان شده است.

فروش عمده خرما به صورت اینترنتی چه مزایایی دارد؟

 • خرید مستقیم از تولید کنندگان در جنوب کشور
 • تنوع در کیفیت محصول و نوع بسته بندی خرما
 • امکان پیش خرید محصولات در کمترین زمان
 • دریافت مشاوره در زمینه روش های فروش داخلی و صادرات

ارسال محصول با کمترین هزینه

هزینه های حمل و نقل و ارسال مرسولات یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان و خریداران عمده محسوب میشود. در این شرکت با ایجاد امکان ارسال محصولات از طریق راه های مختلف در کمترین زمان و با کمترین هزینه برای مشتریان به صرفه تر شده است.

محصولات پیش از ارسال برای مشتریان در بسته بندی های مناسب قرار گرفته تا کاملا سالم به آنها تحویل گردد. همچنین امکان ارسال به شهر ها و استان مختلف از جمله تهران، تبریز، اصفهان و دیگر مناطق امکان پذیر میباشد.

برای خرید جزیی به سایت 15kala.irمراجعه فرمایید