عرضه مستقیم شیره خرما عمده

 

آنچه در این مقاله می خوانید …

فواید مهم شیره خرما درجه یک

عوامل موثر بر قیمت نهایی شیره خرما

فروش شیره خرما عمده صادراتی

قیمت شیره خرما عمده توسط صنف مربوطه و با در نظر گرفتن شرایط خاص، تعیین می گردد. پس از اعلام قیمت نهایی شیره خرما، تمامی فروشندگان در بستر های مختلف موظف می باشند که با توجه به قیمت تعیین شده، محصولات خود را به فروش برسانند. بازار شیره خرما در عصر امروز بسیار داغ می باشد و مردم در حجم های مختلف و با قیمت های متفاوت انواع شیره خرما را تهیه می کنند.

عرضه مستقیم شیره خرما عمده

فواید مهم شیره خرما درجه یک

فواید مهم شیره خرما درجه یک

شیره خرما حاوی پروتئین، قند طبیعی مواد معدنی و ویتامین هایی مانند B1، B2، B3 و B5 و همچنین A1 و C است که در صورت مصرف دیگر نیازی به مولتی ویتامین ها ندارید. این شیره حاوی قندهای طبیعی مانند گلوکز، ساکارز و فروکتوز هستند و برای میان وعده یک انتخاب مناسب به حساب می آیند.

تولید کنندگان شیره خرما از روش های مختلفی جهت تهیه این محصول استفاده می کنند. بهترین روش تولید شیره خرما ۱۰۰ درصد ارگانیک، بهره گیری از دستورالعمل های سنتی می باشد. تولید کنندگان شیره خرما اغلب در مناطق جنوبی کشور و استان هایی مانند کرمان، فارس و خوزستان فعالیت دارند.

مناطقی که بهترین انواع خرما در آنها تولید می شوند. به همین علت باید گفت که انواع شیره خرما ۱۰۰ درصد ارگانیک و طبیعی در این مناطق قابل تهیه می باشند. شیره خرما ارگانیک تمامی فواید خرما را در بر دارد و مصرف آن برای تمام افراد در هر سن و سالی توصیه می شود.

عوامل موثر بر قیمت نهایی شیره خرما

عوامل موثر بر قیمت نهایی شیره خرما

خرید شیره خرما فله سنتی و شیره خرما خانگی با قیمت های عالی فقط از طریق نمایندگی های معتبر در سراسر کشور امکان پذیر می باشد. این نمایندگی ها تمامی واسطه ها را حذف می نمایند و طبیعتا سود ناشی از وجود آن ها را نیز حذف می کنند.

به این ترتیب، قیمت پشیره خرما سنتی در این حالت بسیار کمتر از حالت عادی محاسبه می شود و افراد می توانند یک خرید ایده آل و با نازل ترین قیمت ممکن داشته باشند. این نمایندگی ها در بستر های حضوری و اینترنتی مشغول به فعالیت می باشند و افراد می توانند با توجه به نوع سلیقه خود اقدام به خرید نمایند.

قیمت عمده شیره خرما در بازار سراسر کشور بسته به عوامل متفاوتی می‌ تواند تغییر کند که یکی‌ از آن ها قیمت خود خرما می باشد . این بدین معناست که هر چقدر قیمت خرما بیشتر باشد مسلما قیمت شیره آن نیز افزایش خواهد یافت و یا بالعکس.

علاوه بر قیمت خرما، هزینه مواد اولیه در تولید شیره خرما و هزینه حمل و نقل آن تا محل فروش نیز تاثیر بسزایی در قیمت آن دارد. البته این را هم باید در نظر گرفت که قیمت شیره خرمای عمده در مقایسه با شیره خرما بسته بندی شده کاهش قیمت را به همراه دارد.

برای خرید جزعی به سایت 15kala.ir مراجعه کنید