آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های 15کالا بوده است و 15کالا در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارائه شده در وب‌سایت 15کالا، همه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف‌کننده برسند (مانند کالاهای گروه‌ فرهنگ و هنر، ورزش و سرگرمی، پوشاک و کفش، لوازم خانگی غیربرقی، اسباب‌بازی، عطر و ادوکلن، زیورآلات و اکسسوری، لوازم آرایشی و بهداشت و مراقبت، لوازم شخصی برقی و غیربرقی، کالاهای مصرفی مانند کارتریج و جوهر چاپگر و قطعات داخلی کامپیوتر مانند کارت گرافیک، مادربرد، پردازنده و نظایر آن، گروه فرش، لوازم مصرفی خودرو و لوازم حیوانات خانگی) دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  تا هفت روز امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد. اما اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف 15کالا همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول ۷ روز ضمانت تعویض نیستند. برای سایر محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند، 15کالا ۷ روز  فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است.

زمان تحویل کالا پس از 1 الی 8 روز کاری میباشد و توسط پیک های موتوری و پست فرستاده میشود 

نحوه واریز وجوهات توسط درگاه های بانکی معتبر جمهوری اسلامی ایران امکان پذیر است و استرداد پول نیز پس از برسی های لازمه از سلامت کالا استرداد شده یا صحت دلیل استرداد از طرف مشتری پس از دریافت کالا بعد از 5 روز کاری به شماره کارت و حساب متقاضی و خریداری که بصورت ایمیل و تلفن های پاسخگو و پشتیبانی 15کالا به اشتراک گذاشته اند باز گشت داده میشود.