قیمت خرما پیارم درجه یک حاجی آباد

قیمت خرما پیارم درجه یک بستگی به نوع خرما و کیفیت آن دارد و خرمای مرغوب پیارم حاجی آباد یکی از گران ترین خرماهای جهان است.

فروش خرما درجه یک پیارم که هم در بازار داخل به فروش می رسد و هم برای صادرات آماده می شود آغاز شده است و خریدار خرما درجه یک پیارم صادراتی بیشتر کشورهای امارات متحده عربی، هند، روسیه، قطر، ترکیه، کانادا، لبنان، مالزی، اندونزی، تایلند، آذربایجان، انگلستان، تایوان، چین، ژاپن، سنگاپور، سوئد، شیلی و هنگ کنگ می باشد.

قیمت خرما پیارم درجه یک

خرما تازه پیارم حاجی آباد

قیمت خرما پیارم درجه یک تازه

خرمای درجه یک پیارم زمانی که برداشت می شود برای این که کرم خورده و بلبل خورد آن جداسازی شود به دفت توسط کارگران پاک می شود و از طرفی هم خرمای درجه یک پیارم تازه اگر به صورت پیش فروش و بدون  واسطه خرید و فروش ود قیمت ارزان تری خواهد شد.

قیمت خرما پیارم درجه یک اگر سوپر باشد گران تر است چرا که هم از نظر ظاهری و هم از جهت کیفیت در ردیف بالاتری قرار داد و سپس خرمای پیارم به خرما پیارم معمولی یا سلکت، خرما پیارم درجه د، خرما پیارم بدون هسته، و خرما پیارم درجه سه یا صنعتی دسته بندی می شود که قیمت خرما پیارم درجه یک قطعا از همه بیشتر است.

قیمت خرما پیارم درجه یک

خرمای پیارم اصل بسته بندی

خرما پیارم در انواع بسته بندی

بسته بندی خرمای پیارم تازه و درجه یک اهمیت و تاثیر زیادی در قیمت خرما پیارم درجه یک دارد.

بسته بندی بر اساس سفارش خریدار خرمای پیارم صورت میگیرد و نوع بسته بندی نیز بر قیمت خرما خشک پیارم تاثیر متفاوت می گذارد.

عمده ترین نوع بسته بندی خرما پیارم جهت بازار داخل و صادرات کارتن های ۱۰ و ۵ کیلویی، بسته های کوچک ۱۲ عدد مقوایی و لمینتی ۴۰۰ الی ۶۰۰ گرمی و زیپی می باشد.

فروش خرمای پیارم حاجی آباد

فروش خرمای پیارم حاجی آباد با قیمت ارزان

فروش خرمای پیارم حاجی آباد که بهترین خرما پیارم ایران است با قیمت ارزان و به صورت دست اول آغاز شده است و لیست قیمت ها منتشر شده است.

بهترین خرما پیارم ایران در استان هرمزگان کاشته می شود و این خرما در بین مصرف کننده های خانگی و تجار و شرکت هایی که در بازار خرمای ایران فعالیت می کنند خرمایی مشهور و استراتژیک است. فروش خرمای پیارم حاجی آباد به صورت اینترنتی امکان پذیر است و به صورت دست اول خرمای پیارم مرغوب به فروش می رسد.

 

بهترین خرما پیارم

فروش انواع خرما پیارم

فروش خرمای پیارم حاجی آباد در بازار

در ایران انواع خرما به عمل می آید و در استان خوزستان و بوشهر و هرمزگان و در مناطق بسیار دیگری خرما کاشته و پرورش داده می شود، اما خرمای پیارم مرغوب استان هرمزگان از شهرت جهانی برخوردار است.

بهترین خرما پیارم ایران در منطقه ای در استان هرمزگان به نام حاجی آباد تولید می شود و خرمای پیارم خشک این منطقه شهرت بالایی دارد.

تجارت خرمای پیارم یکی از مهمترین کارهای شرکت های بازرگانی است که در این زمینه فعالیت می کنند و همچنین در بازار خرمای ایران، بهترین خرما پیارم بندرعباس بسیار شناخته شده است.

فروش خرمای پیارم حاجی آباد به صورت های مختلف انجام می شود و خرمای پیارم باکیفیت درجه یک برای فروشگاه ها تهیه و تامین می وشد.

در بازار خرمای ایران انواع خرمای پیارم مرغوب مانند فروش خرمای پیارم حاجی آباد به سادگی و در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت دست اول و ارزان صورت می گیرد.

نرخ خرمای پیارم حاجی آباد

خرما پیارم خشک مرغوب

خرمای مرغوب درجه یک پیارم ایران

فروش خرمای پیارم حاجی آباد که در استان هرمزگان کاشته می شود بدون واسطه و با قیمت ارزان در بازار خرمای پیارم، بعد از سورت و گرید بندی صورت می گیرد.

خرمای درجه یک پیارم اصل، یکی از بهترین و شناخته شده ترین خرمای ایران است که در بازار خرمای جهان حرف اول را می زند و در بسته های متنوع و در کشورهای مختلف توزیع می شود و فروش خرمای پیارم حاجی آباد برای تجارت خرما اهمیت فراوانی دارد.

مرغوب ترین خرما پیارم

مرغوب ترین خرما پیارم حاجی آباد

مرغوب ترین خرما پیارم حاجی آباد چه قیمت دارد و آیا امکان خرید و فروش آن به صورت عمده ممکن است؟ بهترین خرمای پیارم برای فروش عمده در تناژ بالا تهیه و آماده سازی شده است.

بهترین مناطق برای کاشت و پرورش خرما پیارم در جه یک استان هرمزگان در مناطق شمالی و کوهپایه ای این استان است. بهترین نخلستان های پیارم در روستاهای شهدادی، دراگاه، سرچاهان، معدنوئیه، طارم، تزرج و همچنین اطراف شهرستان حاجی آباد است.

 

مرغوب ترین خرما پیارم

خرما پیارم درجه یک حاجی آباد

مرغوب ترین خرما پیارم در منطقه حاجی آباد

استان هرمزگان نخلستان ها و باغلات فراوان ارقام مختلف خرما را دارد و در منطقه حاجی آباد بهترین و مشهورترین خرمای جهان یعنی خرما پیارم اصل و درجه یک پرورش داده می شود.

خرما مرغوب پیارم حاجی آباد را می توان یکی از مرغوب ترین انواع خرما در ایران دانست و این خرما به جهت این که بسیار پرفروش است و حتی قیمت گرانی هم دارد باز هم طرفداران بسیاری در بازار داخلی و جهانی دارد.

مرغوب ترین خرما پیارم همان طور که قبلا اشاره کردیم در منطقه حاجی آباد تولید می شود و اندازه این محصول کشیده و عمدتا بین ۳ تا ۵ سانتی متر می باشد، رنگ آن قهوه ای پر رنگ و مایل به مشکی و به عبارتی شکلاتی بوده و پوست آن به گوشت خرما چسبیده و بسیار نازک می باشد. نوع این محصول به گونه ایست که آن را خرما خشک پیارم هم معرفی میکنند.

 

مرغوب ترین خرما پیارم

خرما صادراتی پیارم

خرمای صادراتی درجه یک پیارم

با برداشت خرما پیارم از اواخر شهریور ماه، خرید و فروش خرما اصل پیارم شروع می شود. قیمت خرما پیارم متناسب با زمان خرید و فروش خرما پیارم، نوع محصول و نوع بسته بندی و همچنین میزان عرضه و تقاضا متفات می باشد و مرغوب ترین خرما پیارم جاجی آباد برای صادرات انتخاب می گردد.

به عبارتی برای قیمت گذاری خرما پیارم اصل نیاز است که متخصصین این امر در هنگام خرید و فروش این محصول حضور داشته باشند.

خرما پیارم حاجی آباد

خرما پیارم حاجی آباد با بهترین کیفیت

خرما پیارم حاجی آباد به طور یقین با بهترین کیفیت و قیمت عالی به همراه ماندگاری بالا توانسته است برای بازار داخلی و صادرات مورد توجه بازرگانی ها قرار بگیرد.

خرما پیارم حاجی آباد که در استان هرمزگان و در منطقه حاجی آباد کشت و پرورش داده می شود در بین ارقام خرماهای صادراتی هم کیفیت و هم کیفیت بسیار عالی دارد و به صورت عمده و بسته بندی به فروش می رسد.

 

خرما پیارم حاجی آباد

بهترین خرما پیارم جهبه ای

فروش اینترنتی خرما پیارم حاجی آباد

خرما هم مانند هر محصول دیگری با توجه به این که سریع تر و کم هزینه تر به دست مصرف کننده برسد و با این که بازرگانان و شرکت ها بتوانند با قیمت مناسب تر و کیفیت بالاتر خرمای مورد نیاز خود را تامین کنند، از طریق فروش ایتنرتی اقدام می کنند و البته خرید انواع خرما از سایت های معتبر می تواند در هزینه ها و زمان صرفه جویی کند.

خرما درجه یک پیارم در مناطق شمالی و کوهپایه ای استان هرمزگان به عمل می آید و یکی از بهترین مناطق پرورش و تولید خرما پیارم هرمزگان می باشد.

شهرستان حاجی آباد در شمال استان هرمزگان از بهترین مناطق تولید خرما اصل پیارم می باشد. بهترین نخلستان های پیارم در روستاهای شهدادی، دراگاه، سرچاهان، معدنوئیه، طارم، تزرج و همچنین اطراف شهرستان حاجی آباد می باشد.

خرمای پیارم هرمزگان در کنار ارقام دیگر خرما مانند مضافتی، خرمای کلوته و خرمای شاهانی و خاصویی برای صادرات بیشترین مصرف را دارد.

 

خرما پیارم حاجی آباد

خرما پیارم کارتنی باکیفیت

خرمای پیارم با بهترین بسته بندی

خرید و فروش خرما پیارم هم به صورت عمده صورت میگیرد و هم در انواع بسته بندی در بازار توزیع می شود.

تاثیر نوع بسته بندی نیز بر قیمت خرما خشک پیارم می تواند متفاوت باشد و عمده ترین نوع بسته بندی جهت بازار داخل و صادرات کارتن های ۱۰ و ۵ کیلویی، بسته های کوچک ۱۲ عدد مقوایی و لمینتی ۴۰۰ الی ۶۰۰ گرمی و زیپی است..

انواع خرما پیارم درجه یک

انواع خرما پیارم حاجی اباد به صورت عمده

انواع خرما پیارم بر اساس منطقه تولید و برداشت محصول، شکل محصول از لحاظ سایز و رنگ و تعداد تقریبی محصول در هر کیلو طبقه بندی می شود.

استان هرمزگان مهد کاشت و برداشت خرما پیارم در ایران می باشد. خرما پیارم به دلیل کیفیت مناسب و ظاهر و طعم مشتری پسند از محبوبیت خاصی در بازار خرما پیارم ایران و خارج دارد و از ارقام تجاری درجه یک محسوب می شود.

با توجه به سطح زیر کشت این محصول تامین انواع خرما پیارم حاجی آباد به صورت عمده توسط این مجموعه امکان پذیر می باشد.

 

انواع خرما پیارم حاجی آباد

همانطور که اشاره شد استان هرمزگان بهترین مرکز خرما پیارم ایران می باشد. یکی از بهترین مناطق این استان که همواره انواع خرما پیارم مرغوب در آن کشت می شود و شهرت جانی دارد خرما پیارم  حاجی آباد می باشد.

انواع خرما پیارم درجه حاجی آباد از لحاظ پوست، رنگ قهوه ای پررنگ و مایل به مشکی بوده، سایز آن از ۳ تا ۵ سانت می باشد. بر همین اساس این محصول به گرید های زیر طبقه بندی می شود :

  • خرما پیارم ممتاز یا خرما پیارم سوپر
  • خرما پیارم درجه یک
  • خرما پیارم درجه دو
  • خرما پیارم طلایی

انواع خرما پیارم   بهترین خرما پیارم حاجی آباد

خرما پیارم بسته بندی شده

بعد از آنکه خرما پیارم از نخلستان ها جمع آوری شد، محصول وارد خط تولید شده انواع خرما پیارم بسته بندی می شود. این فرایند میتواند برای مشتریان و بازار هدف متفاوت باشد. در مجموع ضایعات و بلبل خورده از کل بار سورت شده تا خرما پیارم درجه یک محصول نهایی باشد. بعد از آن متناسب با سفارش محصول بر اساس سایز و رنگ آن گرید بندی شده و خرما پیارم بسته بندی می شود. این نوع بسته بندی ها می تواند به صورت کارتن های ۱۰ و ۵ کیلویی و بسته ای کوچک ۴۰۰ تا ۶۰۰ گرمی باشد.

خرما پیارم درجه یک حاجی آباد

خرما پیارم درجه یک از مهمترین محصولات مناطق گرمسیری کشور است که در استان های جنوب ایران به ویژه در استان هرمزگان و در حاجی آباد ارقام مختلف آن به فراوانی در بازارهای فروش یافت می شود.

یکی از خرماهای نیمه خشک دنیا نیز که در گویش محلی《پیارم》نام دارد، ازجمله روستای صالح آباد و حاجی آباد که در استان هرمزگان قرار دارد، رتبه اول را در تولید خرمای پیارم داشته و فصل برداشت خرمای پیارم در این شهرستان از نیمه دوم شهریورماه آغاز میشود و تا پایان آبان ماه ادامه دارد
قابلیت صادرات خرما پیارم درجه یک به دیگر نقاط جهان وجود دارد و خرما پیارم مرغوب بر اساس سایز به درجه یک، سوپر و معمولی دسته بندی می شود و مرغوبترین نوع خرما پیارم ، از طعم و خاصیت بهتری برخوردار می باشد.

 

خرما پیارم درجه یک

بسته بندی خرما پیارم درجه یک

ضمانت حقیقی محصول ما همان کیفیت خرما پیارم درجه یک است که در استان هرمزگان، با زحمت صدها نفرکشت و برداشت و توزیع میشود تا به مصرف کننده برسد. انواع خرما پیارم مانند خرما پیارم بندر عباس و حاجی آباد با بسته بندی های متنوع در بازار توزیع و پخش می شوند. خرماهای بسته بندی شده در بسته های 5 و 10 کیلویی و یا کمتر عرضه می شوند که با توجه به سفارش خرید مصرف کننده متفاوت است. بسته بندی خرما پیارم اهمیت خاص دارد و در فروش خرما و صادرات آن جایگاه ویژه دارد.

 

خرما پیارم درجه یک

فروش مستقیم خرما پیارم حاجی آباد

کشت و پرورش خرما پیارم در استان هرمزگان و در بندرعباس و حاجی آباد با فروش مستقیم بیشتر به چشم می خورد و فروش خرما پیارم حاجی آباد با استفاده از امکانات پیشرفته بر قیمت ها تاثیر بسزایی دارد. نوسان قیمت در هنگام خرید و فروش انواع خرما همواره وجود دارد و می توانید این نوسانات را از سایت پیگیری نمایید.